Tipy na vánoční dárky pro Krušnohorce

21. listopad 2020, Zpravodajství z Krušných hor, sepsal Krušnohorci, čteno: 4779x.

Tipy na vánoční dárky  |  Krušnohorci

Tipy na vánoční dárky | Autor: Krušnohorci

Milí Ježíšci, pokud nevíte, co letos nadělíte pod stromeček, přijměte pár nápadů na dárky. Některé z krušnohorskou tématikou, jiné jako prostě nápady.


Krušnohorský kalendář 2021

V Krušných horách operují i zdatní fotografové. Své nejzdařilejší úlovky pak vydávají jako nástěnný kalendář. Letos jsem objevil tyhle 4 kalendře: Od Martina Valiny (Krušnohorsky) nebo od Petra Mikšíčka (Great Walks), od Luboše Prchala a od Destinační agentury Krušné hory.


Každý správný muž, nosí v kapse...

To se vždycky hodí. Na svačinu, na houby, na kde co. Kapesní nůž Victirinox je neocenitelný multifunkční pomocník.


Termosku na výlety

Aktuálně tu máme zimu, teplý čaj/grog/kafe/svařák se vždycky hodí. U termosek z poslední doby vídám různé inovativní způsoby zavírání. Pravda je, že mi stále nejlépe funguje a těsní klasické šroubovací víčko. Takže mám, nosím a doporučuji termosku Coleman 1L, pěknou, dvouplášťovou, chromovou, s víčkem v podobě kelímku, na teplé a vlastně i studené nápoje.


Plecháčky jsou trendy

Plechové hrnečky jsou stylové, a za rozumnou cenu si můžete přát i vlastní motiv - třeba jako ten náš Krušnohorský Eagles-shop.

Výlet s Offroadsafari.cz - darujte dobrodružství

Unikátní projekt, možná snad i v celé republice. Nasednete s průvodcem do terénního auta a projedete se podhůřím i pohořím, navštívíte zajímavá místa, vše doplněno poutavým obsahem. Na výběr máte z tématických výletů - ať už vás zajímá krása industriální krajiny, nebo krásy přírody, historie nebo současnost, vždy si vyberete.


Zipline Klíny - adrenalin letí vzduchem

Zipline klíny se otevře někdy po novém roce. Ale pokud máte doma adrenalinového nadšence, mrkněte na e-shop s vouchery na novou Zipline.


Kurzy zručnosti práce se dřevem

Další možností je domluvit si řezbářský víkendový workshop v Krušných horách s Kubou a jeho @vyřežuto.


Přípravné kurzy snowkitingu

Pokud patříte mezi sportovní nadšence a rádi zkouší něco nového, pak zkuste snowkiting. A protože žádný účený z nebe nespad, je lepší se základům naučit a zkusit přípravné kurzy snowkitingu v některé ze škol pod dohledem zkušených a certifikovaných instruktorů.


Křížovky pro dlouhé večery

Předplatné křížovek na celý rok nebo pořádný sešit křížovek, sudoku propotěšení a pobavení od vydavatelství Sagax.


Namydlená Káča

Podpořte některý z regionálních produktů z Krušnohoří. Třeba taková Namydlená Káča z Bíliny vyrábí mýdla plná bylinek pro každodenní použití. Vyrábí je pouze z přírodních ingrediencí, používá rostlinné oleje a vždy pouze za studena. Můžete se stavit osobně nebo objednat přes e-shop.

Pobytový balíček

Tak nedá se začít asi ani jinak, než pobytovým balíčkem v některé z krušnohorských chat. Pro rodiny s dětmi doporučujeme třeba rodinný Penzion Daniela na Božím Daru. Pokud byste raději mířili více na východ, příjemný relax na horách spojený s cyklistikou nebo golfem nabízí například Krušnohorský dvůr na Teplicku. Pobyt spojený se zážitky z mnoha tradičních kulturních akcí nabízí Horský hotel Lesná na Chomutovsku nebo Penzion Bernard na Sokolovsku. Na wellness můžete vyrazit netradičně třeba do Wellness hotel Pytloun v Hasištejně.


Chcete na Vánoce udělat radost Krušnohorcům?

Jestli to, co dělám, vám dává smysl, budu rád, když se stanete odběratelem mého Youtube kanálu Krušnohorci, případně se stanete přáteli na Facebooku nebo Instagramu. Díky Vám!

Další obrázky

Boty Meindl | Meindl.deNamydlená Káča | www.namydlena-kaca.czTipy na vánoční dárky pro Krušnohorce | Krušnohorci

Přidej svůj komentář k článku

Označit si jako oblíbené

Přidat mezi oblíbené výletyPřihlaste se a označte si tento článek jako oblíbený, abyste ho později snáz našli.

Atributy výletu

Vánoční zážitek. Vánoční zážitek.

Nahlásit nepřesnost

Informace zde sepsané platí k datu vydání článku. Budu rád, když mě upozorníte na změnu nebo aktualizujete informace. Využijte k tomu tento kontaktní formulář. Děkuju, Honza#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahoryKontakt na autora webu

http://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com
Tento web používá k personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku