Krušné hory a Krušnohorci - tipy na výlet

Tipy na vánoční dárky pro Krušnohorce

10. listopad 2018, Zpravodajství, sepsal Krušnohorci, čteno: 2250x.

Tipy na vánoční dárky  |  Krušnohorci

Tipy na vánoční dárky | Autor: Krušnohorci

Milí Ježíšci, pokud nevíte, co letos nadělíte pod stromeček, přijměte pár nápadů na dárky. Některé z krušnohorskou tématikou, jiné jako prostě nápady.


Krušnohorský kalendář na rok 2019

Opět zalakované tisky oživující krásu fotografií, průvodní video pod QR kódem a zabalený každý tisk. Kalendář Živé Krušné hory 2019 bude k dispozici cca. 30. 11. 2018.
Objednávejte prosím na emailu: petrmiksicek@gmail.com


Pobytový balíček


Tak nedá se začít asi ani jinak, než pobytovým balíčkem v některé z krušnohorských chat. Pro rodiny s dětmi doporučujeme třeba rodinný Penzion Daniela na Božím Daru. Pokud byste raději mířili více na východ, příjemný relax na horách spojený s cyklistikou nebo golfem nabízí například Krušnohorský dvůr na Teplicku. Pobyt spojený se zážitky z mnoha tradičních kulturních akcí nabízí Horský hotel Lesná na Chomutovsku nebo Penzion Bernard na Sokolovsku.50 veselých her do auta


Všichni jistě známe ty dlouhé a únavné cesty autem. Namačkaní mezi sourozenci a taškami, dlouhé hodiny v dopravní zácpě a čas utíká čím dál tím pomaleji. Od teď už nebude cestování nikdy nudou. V zábavné krabičce naleznete 50 her, hádanek a nápadů, díky kterým se všechny budoucí cesty změní v hezký v zážitek. Vytvoříte si tak krásné chvíle s rodinou, na které budete moci dlouho vzpomínat.


Každý správný muž, nosí v kapse...

To se vždycky hodí. Na svačinu, na houby, na kde co. Kapesní nůž Victirinox je neocenitelný multifunkční pomocník.


Botky do terénu


Nedávno jsem sledoval jednu vášnivou diskuzi nad botami, které nosíte na výlety. Vlastně je to zajímavé téma a tak přináším svůj tip i sem. Dlouhodobě jsem spokojený s pohorami Meindl, takže proč je nedoporučit? Cenovka je trošku náročnější, ale nosím je intenzivně přes deset let a ještě určitě nekončíme. Takže určitě dobrá koupě.


Termosku na výlety


Aktuálně tu máme zimu, teplý čaj/grog/kafe/svařák se vždycky hodí. U termosek z poslední doby vídám různé inovativní způsoby zavírání. Pravda je, že stále nejlépe funguje a těsní klasické šroubovací víčko. Takže mám, nosím a doporučuji termosku Coleman, pěknou, dvouplášťovou, chromovou, s víčkem v podobě kelímku, na teplé a vlastně i studené nápoje.


Namydlená Káča


Podpořte některý z regionálních produktů z Krušnohoří. Třeba taková Namydlená Káča z Bíliny vyrábí mýdla plná bylinek pro každodenní použití. Vyrábí je pouze z přírodních ingrediencí, používá rostlinné oleje a vždy pouze za studena. Můžete se stavit osobně nebo objednat přes e-shop.

Výlet s Offroadsafari.cz - darujte dobrodružství


Unikátní projekt, možná snad i v celé republice. Nasednete s průvodcem do terénního auta a projedete se podhůřím i pohořím, navštívíte zajímavá místa, vše doplněno poutavým obsahem. Na výběr máte z tématických výletů - ať už vás zajímá krása industriální krajiny, nebo krásy přírody, historie nebo současnost, vždy si vyberete.


Stylové dřevěné nádobí a šperky

V průběhu roku jsem narazil na stránku Dřevěné nádobí a šperky. Trošku dražší věci, ale opravdu unikátní dárek, který zaujme. Design i na přání, super! Tak jsem si říkal, že se musím s vámi podělit...


Přípravné kurzy snowkitingu


Pokud patříte mezi sportovní nadšence, co ke šťastnému životu potřebují neustále zvýšenou hladinu adrenalinu a rádi zkouší něco nového, pak zkuste snowkiting. A protože žádný účený z nebe nespad, je lepší se základům naučit a zkusit přípravné kurzy snowkitingu v některé ze škol pod dohledem zkušených a certifikovaných instruktorů.


Křížovky pro dlouhé večery


Předplatné křížovek na celý rok nebo pořádný sešit křížovek, sudoku propotěšení a pobavení od vydavatelství Sagax.

Čas strávený spolu u telky

Alza vyprodává televize. jedna pěkná od LG se asi brzo ohřeje i u nás.

10% zpět z ceny rezevace na Booking.com

Pro naše přátele 10% zpětná sleva pro rezervace učiněné přes tento odkaz na Booking.com

Další obrázky

Boty Meindl | Meindl.deNamydlená Káča | www.namydlena-kaca.czTipy na vánoční dárky pro Krušnohorce | Krušnohorci

Atributy výletu

Označit si jako oblíbené

Přihlaste se a označte si tento článek jako oblíbený, abyste ho později snáz našli.

Přidej svůj komentář k článku

Nahlásit nepřesnost

Informace zde sepsané platí k datu vydání článku. Budu rád, když mě upozorníte na změnu nebo aktualizujete informace. Využijte k tomu tento kontaktní formulář. Děkuju, HonzaTags

#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #kamsdetmi #vyletysdetmi #sdetmi #vikend #skocarkem #sepsem #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #ven #honemven #navylete #aznahoru #peknaprochazka #prochazka #LetsGuideKontakt na autora webu

krusnohorcizavinacgmail.com
http://www.krusnohorci.cz


Tento web používá k personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku