O projektu Krušnohorci

Krušnohorci jsou internetový projekt propagace Krušných hor a Krušnohoří.

Jeho cílem je:

  • podpořit cestovní ruch v regionu, poukázat na zajímavá místa, města, památky,
  • pozvat na kulturní, společenské a sportovní akce,
  • připomenout zvyky a místní folklór.

Krušnohorci - online průvodce Krušnými horami. Tipy na výlety, pozvánky na kulturní a sportovní akce, přehled ubytování.

Líbí se vám Krušnohorci? Podpořte je!

Odkaz potěší

Děkuji za zpětné odkazy na web Krušnohorci.cz. Odkazy mohou vypadat například takto: Krušné hory - tipy na výlet. Pokud provozujete například penzion, můžete k nám přesměrovat z vašich stránek na oblíbené tipy na výlet.

Rozvíjejte komunitu

Krušné hory si zcela jistě zaslouží svou pozornost. Pomozte mi ji pozvednout skrze přátelství na facebooku, instagramu nebo youtube. Odkazy najdete třeba v patičce webu.

Staňte se patronem

Staňte se Patronem

Nejhodnotnější je samozřejmě podpora finanční. Pokud vám moje práce dělá radost, staňte se Patronem a posílejte pravidelné drobné příspěvky přes portál Patreon. Zadáte číslo karty a je to. Pokud je pro vás jednodušší bankovní příspěvek, prosím: 670100-2210582220/6210.

Pokud zde inzerujete penzion, umím vám k této službě vystavit i daňový doklad...

Možnosti spolupráce a publikování na webu

Ano, je tu možnost, jak být součástí webu Krušnohorci.cz. Některé formy spolupráce jsou zpoplatněné. Výtěžek mi pomáhá pro obnovu vybavení, financování dalších výletů a provoz a údržbu webu.

Advertorialy

Advertorialy

Advertoriálům ani obchodním sdělením se nebráním. Mým kritériem pro inzerci tohoto druhu je relevantnost a tématičnost článku - vztah ke Krušným horám, cestování, turistice, přírodě, vybavení apod. Vyhrazuji si právo článek odmítnout, pokud nemá i další hodnotu pro mé návštěvníky, než pouhou inzerci. Partner zajišťuje práva k dodaným materiálům (např. fotografie). Obsah propaguji na homepage a přes navázaná sociální média. S postupem času článek přechází do sekce Zprávy. Publikace je zpoplatněná, ceníková cena za typický článek je 800 Kč při dodání podkladů.

Ubytování

Ubytování

Seznam ubytování v Krušných horách vnímám jako službu pro rozvoj turistiky a delších výletů. A to jak pro pronajímatele, tak potenciální návštěvníky. Prostor na webu poskytuji zdarma, stačí se zaregistrovat a vyplnit údaje k ubytování. Jednou ročně vás vyzvu ke kontrole aktuálnosti údajů.

Přidej akcí

Kalendář akcí

Pokud potřebujete odpropagovat vámi pořádanou akci, i to je možné. Vyplňte formulář na stránce Přidej akci a je to. Pokud máte v plánu přidávat akcí víc, je lepší se zaregistrovat a mít některá políčka předvyplněná, včetně možnosti následné editace záznamu.

Jiné

Máte nějaký specifický dotaz, nebo přání, chcete upozornit na nový tip pro výletníky? Není nic jednoduššího, než mi napsat a domluvíme se.

330

web návštěv
průměrný denní počet

6500

facebook
friends

1500

instagram
followers

133

youtube
subsribers

Webarchiv Národní knihovny ČR

V rámci projektu Webarchiv jsou tyto stránky archivovány budoucím generacím na portále Národní knihovny České republiky. Uveřejněním veškerého obsahu na těchto stránkách dáváte zároveň souhlas k jejich archivaci a využití i pro archivační účely NKČR.#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

http://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com

Vymezení vlastnictví a autorství

Web je zřízen a financován soukromou osobou. Nejedná se o oficiální prezentaci Ústeckého kraje, Karlovarského kraje, ani žádných státních agentur.

Provozovatel webu

Jan Sváda
IČ: 01612387
zapsaný na Obecním živnostenském úřadě: Magistrát města Teplice, pod číslem: 3657443