Krušné hory a Krušnohorci - tipy na výlet

Krušné Horory - prázdninové tématické putování Krušnými horami

01. červenec 2016, Archiv, Elbland, sepsal Krušnohorci, čteno: 3235x.

Krušnohorské horory  |  Destinační agentura Krušné hory

Krušnohorské horory | Autor: Destinační agentura Krušné hory

Pro všechny, kteří mají rádi tajemná místa s příběhem, ze kterého trochu mrazí, rádi objevují nová zákoutí v českých krajinách, jsou lovci kešek, připravila Destinační agentura Krušné hory zážitkový okruh v Krušných horách na téma Krušné horory. Trošku morbidní téma, uvidíme, co na to děti.

Jedná se o ucelený okruh výletů po místech, s jejichž tajemstvím se hledači mohou seznámit vždy v krátkém filmu. Deset krátkých hraných filmů natočených na konkrétním místě v destinaci zavede turisty napříč celými Krušnými horami.

Komu nestačí místo najít, ale chtěl by na prázdninové dobrodružství v Krušných horách také další vzpomínku, může si v informačních centrech v Krušných horách vyzvednout svůj turistický pas. Do pasu pak sbírat razítka uschovaná ve všech boxech okruhu Krušné horory a na konci prázdnin pas poslat na adresu Destinační agentury Krušné hory. Pasy jsou slosovatelné a na vítěze čeká cena.

Výletování vás zavede do Lomu - Kravatovy jeskyně, do Jirkova na zámek Červený hrádek, na tajemný hrad Rýzmburk v Oseku, navštívíte Vodníkův zámek v Duchcově, v okolí lesné budete zachraňovat muže z Medvědí skály, Zničená Marcebila hledá východisko ze svého bezmezného smutku v okolí Jelení hory, vyrazíte na Moldavu za loupežníkem Hansem Nebelmörderem, na Měděnec za Měděnou paní, připomenete si leteckou bitvu nad Königsmühle v roce 1944 a jako bonus navštívíte Bájné sídlo Bart Wulfenberg při příležitosti konání svatby Marcebily.

Své letní putování za zajímavostmi Krušnohorských hororů musíte završit do 31. 10. 2016

Další obrázky

Pomsta | Destinační agentura Krušné horyLoupežník Štylplotr | Destinační agentura Krušné horyMěděná panna | Destinační agentura Krušné horyKrušné Horory - Königsmühle | Destinační agentura Krušné horyMedvědí skála | Destinační agentura Krušné horyVodníkův zámek | Destinační agentura Krušné hory

Označit si jako oblíbené

Přihlaste se a označte si tento článek jako oblíbený, abyste ho později snáz našli.

Atributy výletu

Nahlásit nepřesnost

Informace zde sepsané platí k datu vydání článku. Budu rád, když mě upozorníte na změnu nebo aktualizujete informace. Využijte k tomu tento kontaktní formulář. Děkuju, HonzaTags

#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahoryKontakt na autora webu

http://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com


Tento web používá k personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku