Poradili jste nám, kam si jít zabruslit

27. leden 2019, Zpravodajství z Krušných hor, sepsal Krušnohorci, čteno: 5738x.

Bruslení na stadioně  |  Bigstockphoto

Bruslení na stadioně | Autor: Bigstockphoto

Přichází zima a s ní nutnost vyměnit in-line brusle za ty s nožem na led. Rybníky v zimě už bohužel skoro nezamrzají, a tak jsme si nechali od vás doporučit, kam vyrazit na veřejné bruslení na stadiony. Seřazeno dle měst snad podle abecedy.

V Bílině umožňují bruslit veřejnosti, jak to jen jde. Termíny se dost vrtí, ale vždy to jde v pracovní dny, ale i o víkendu. Stačí sledovat rozpis ledové plochy zveřejňovaný zimním stadionem.

V Chebu je veřejné bruslení čt-ne, 16:45-18:15 a o víkendech ještě 14:30 - 16:00. Zkontrolovat časy si můžete na webu ZS Chetes Cheb. Po dobu konání vánočních trhů si můžete jít zabruslit i umělou plochu vybudovanou na Náměstí krále Jiřího z Poděbrad (od 26. listopadu do 31. prosince).

Veřejné bruslení v Chomutově probíhá v tréninkové hale B místního zimního stadionu. Sklouznout se můžete přijít obvykle v úterý od 18.00 do 19.00, a o víkendech (SO+NE) 10.00-11.00 a 17.00-18.00. Za zálohu 50 Kč si můžete odložit věci i v zamykatelných skříňkách.

Děčín pro bruslaře vyhradil termíny každý pátek od 16 do 18 h. Přesné časy doporučujeme ověřit na webu HC Děčín.

Pro milovníky ledního bruslení v Karlových Varech pravidelně zpřístupňují led v tréninkové hale KV Areny zpravidla 2-3x týdně v odpoledních až večerních hodinách od září do dubna. Zajezdit si můžete v sobotu 18:00 - 19:30 hod a neděli 13.30 - 15.30 hod.

Město Litvínov umožňuje veřejné bruslení na svém stadionu Ivana Hlinky. Termíny a časy najdete vždy v aktuálním Plánu ledu (rozvrh ledových ploch). Zabruslíte si za dvacku, diváci zaplatí 15 Kč.

V Mostě si můžete zabruslit na zimním stadionu v Rudolické ulici. Kvůli hokejovým zápasům, není plán pevný, rozvh bruslení najdete na TS Most. Informace o venkovním ledovém kluzišti se nám pro rok 2019 nepodařilo najít.

Zimní stadion v Ostrově nad Ohří vás zve na veřejné bruslení vždy v úterý od 10:00 - 11:30 a v neděli od 16:45 do 18:15. Bližší informace na webu MDDM Ostrov.

Správa sportovních zařízení v Sokolově zveřejňuje postupně na měsíční bázi termíny bruslení na svém webu. Obvykle se bruslí v sobotu od 15 do 16 hodin, ale najdete i další nepravidelné termíny.

V Teplicích je zimní stadion před koloudací, o veřejné bruslení se tu stará nákupní centrum Olympia Ice Aréna. Otevřeno téměř neustále.

Na zimáku v Ústí nad Labem se bruslí každou neděli od 17:30 do 19:00 hodin.

V Kadani otevřeli veřejné brusliště přímo na Mírovém náměstí od 8. prosince do konce února denně od 13 do 18 hodin. Vstupné zdarma.

V Teplicích otevírají nový zimní stadion ZIMÁK, v první sezoně bude otevřeno ve středu, pátek, sobotu a neděli. Za 2h bruslení zaplatíte 40 Kč. O jarních prázninách budou mít otevřeno každodenně. Rozpis ledu teplického ZIMÁKU.

Další obrázky

Přidej svůj komentář k článku

Označit si jako oblíbené

Přidat mezi oblíbené výletyPřihlaste se a označte si tento článek jako oblíbený, abyste ho později snáz našli.

Atributy výletu

U cíle výletu je možné parkování. U cíle výletu je možné parkování.
Výlet je zajímavý pro děti. Výlet je zajímavý pro děti.
Cestou potkáte občerstvení. Cestou potkáte občerstvení.
V místě se platí vstupné. V místě se platí vstupné.
Vhodné za deště. Vhodné za deště.

Nahlásit nepřesnost

Informace zde sepsané platí k datu vydání článku. Budu rád, když mě upozorníte na změnu nebo aktualizujete informace. Využijte k tomu tento kontaktní formulář. Děkuju, Honza#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahoryKontakt na autora webu

http://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com
Tento web používá k personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku