Krušné hory a Krušnohorci - tipy na výlet

Svět pod hlavou

01. leden 2017, Zpravodajství z Krušných hor, Erzgebirge, sepsal Krušnohorci, čteno: 19221x.

Svět pod hlavou  |  archiv ČT

Svět pod hlavou | Autor: archiv ČT

Česká televize natočila nový desetidílný seriál, ve kterém se podíváme do severních Čech v době normalizace.

Některé prostory se za severočeské pouze vydávají, ale povrchové doly od obzoru k obzoru, ty jsou poctivé severočeské. Dále uvidíme psychiatrickou léčebnu, kterou ztvární zámek Jezeří. Trailer ukazuje i záběry z Lidického náměstí v Ústí nad Labem.

Více zatím není zveřejněno, tak pečlivě koukejte a pište, co jste odhalili a tipujte, co budou trháky návštěvnosti výletní sezony 2017.

První díl už 2. ledna na ČT 1 od 20:00. V hlavních rolích Václav Neužil, Ivan Trojan, Judit Bárdos, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Marie Doležalová, Kryštof Hádek, Jan Budař a Miroslav Hanuš.

Policista Filip Marvan musí v současné době ukrást důkaz, aby zachránil svého bratra před mafií. Záhy ho srazí auto a on upadá do bezvědomí. Probouzí se v nemocnici, ovšem v roce 1982. Jak se v minulosti ocitl? A je cesta zpátky? Proč se propadl v čase do období těsně před svým narozením? Na pozadí pátrání po příčinách, které jeho rodině změnily život, je Filip nucen vyšetřovat sérii detektivních případů z prostředí severních Čech 80. let.

Video k tématu Svět pod hlavou

Další obrázky

Svět pod hlavou | Bionaut TVSvět pod hlavou | Česká televizeSvět pod hlavou | archiv ČT

Přidej svůj komentář k článku

Označit si jako oblíbené

Přidat mezi oblíbené výletyPřihlaste se a označte si tento článek jako oblíbený, abyste ho později snáz našli.

Počasí

In-počasí

Atributy výletu

Nahlásit nepřesnost

Informace zde sepsané platí k datu vydání článku. Budu rád, když mě upozorníte na změnu nebo aktualizujete informace. Využijte k tomu tento kontaktní formulář. Děkuju, Honza#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahoryKontakt na autora webu

http://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com


Tento web používá k personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku