Zámek Lužec Spa & Wellness Resort

Typ ubytováníhotel
Telefon+420 353 103 111
Emailreception@zamek-luzec.cz
WWWhttps://zamek-luzec.cz/
AdresaLužec 1, Karlovy Vary
Zaměření na děti ---


Zámek Lužec Spa & Wellness Resort obklopený lesy se nachází v obci Lužec v Karlovarském kraji. Nabízí bazén, fitness centrum, lázeňské centrum se saunou a vířivkou, à la carte restauraci a bezplatné Wi-Fi. Vyvěrá zde Lužecký pramen.

Všechny pokoje/apartmá/apartmány mají TV s plochou obrazovkou a koupelnu s fénem a bezplatnými toaletními potřebami. V některých najdete i elektrický krb.

V hotelové restauraci se podávají snídaně. Na místě můžete navštívit i hospodu ve středověkém stylu, kde si lze pochutnat na netradičních pokrmech připravených v peci tandoori a popíjet vodu z Lužeckého pramene.

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort poskytuje relaxaci v zahradě, na terase nebo ve wellness centru se saunou a vířivkou. Na místě vzdáleném 500 metrů od hotelu si lze za příplatek zahrát tenis, pétanque a stolní tenis. Na recepci je možné využít službu prodeje vstupenek.

Mají volno?

Ověřit ceny a dostupnost

infoID zařízení: 276. Informace získána z https://www.krusnohorci.cz/ubytovani/276-zamek-luzec-spa--wellness-resort
Autor a majitel záznamu: Krušnohorci
expirace záznamuZáznam je platný do 25.03.2024.

Další ubytování v okolí

Booking.com

Tags

#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

Krušnohorské jeřabinyhttps://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com