Ubytování Krušné hory

Sport hotel

Typ ubytováníhotel
Telefon+420 776 192 014
Emailsporthotelabertamy@centrum.cz
WWWhttp://www.mlm-sporthotel.com/
AdresaPerninská 280, 362 25 Abertamy
Zaměření na děti ---


Sport hotel se nachází v krušnohorském městečku Abertamy u Božího Daru v klidné části obce. Město Abertamy leží v Krušných horách, nedaleko státních hranic s Německem, zhruba 7 km západně od Jáchymova.

Sport hotel Abertamy nabízí ubytování v 16 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, TV a WiFi, které je k dispozici v celém hotelu. Možnost přistýlky je samozřejmostí. K dispozici je úschovna lyží, sauna a whirpool. Možností je i pronájem multifunkční haly v Perninku, který je vzdálený od hotelu 1 km. Parkování v areálu hotelu zdarma.
Stylová restaurace s celkovou kapacitou 40 míst nabízí českou i mezinárodní kuchyni. Možnost posezení v pivnici a v restauraci s dětským koutkem.

V okolí hotelu jsou ideální terény pro běžkaře (Pernink, Boží Dar, Klínovec) s možností napojení na Krušnohorskou magistrálu. Pro letní měsíce jsou zde tenisové kurty a možnost pěších výletů nebo cyklostrasy.

infoID zařízení: 227. Informace získána z https://www.krusnohorci.cz/ubytovani/227-sport-hotel
Autor a majitel záznamu: Krušnohorci, expirace záznamuZáznam je platný do 26.12.2022.

Poptávka ubytování

Zde vyplňte kontaktní údaje a Vaše požadavky. Poptávku předáme ubytovateli.

Vaše jméno:

Váš e-mail:

Váš telefon:

Počet osob:

Termín:

Poznámka:

Spam ochrana:

2+4=

Další ubytování v okolí

Zde za chvíli bude mapa s ubytováním v okolí...#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahory #horyaprirodaKontakt na autora webu

http://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com