Hrob
Krušné hory a Krušnohorci - tipy na výlet

Hrob

lokalita: Teplicko
http://www.mestohrob.cz
ubytování (0), tipy na výlet (2), akce (1)

Hrob

Autor:

Město Hrob leží na úpatí Krušných hor pod Bouřnákem ve výšce 340-395 metrů nad mořem. Součástí města jsou části Křižanov, Verneřice a Mlýny, které k městu byly připojeny postupně během 20. století. S okolním světem má velmi dobré silniční i železniční spojení. Nedaleko jsou střediska zimních sportů Mikulov, Nové Město a Moldava, kde se nachází i silniční přechod do sousedního Saska. Pod městem jsou dvě rozsáhlé vodní plochy, vzniklé zatopením zbytkového uhelného lomu Barbora a zrekultivované pro vodní sporty, rybaření a letní rekreaci. Za zmínku stojí překrásné pohledy do pánevní oblasti lemované z jedné strany hradbou Krušných hor a z druhé strany Českým středohořím.

Nalezená informační centra

V této obci nejsou žádná informační centra. Zobrazit informační centra v lokalitě Teplicko.Tags

#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #kamsdetmi #vyletysdetmi #sdetmi #vikend #skocarkem #sepsem #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #ven #honemven #navylete #aznahoru #peknaprochazka #prochazka #LetsGuideKontakt na autora webu

krusnohorcizavinacgmail.com
http://www.krusnohorci.cz


Tento web používá k personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku