Krušné hory a Krušnohorci - tipy na výlet

Krušné Horory - prázdninové tématické putování Krušnými horami

01. červenec 2016, Archiv, Elbland, sepsal Krušnohorci, čteno: 3986x.

Krušnohorské horory  |  Destinační agentura Krušné hory

Krušnohorské horory | Autor: Destinační agentura Krušné hory

Pro všechny, kteří mají rádi tajemná místa s příběhem, ze kterého trochu mrazí, rádi objevují nová zákoutí v českých krajinách, jsou lovci kešek, připravila Destinační agentura Krušné hory zážitkový okruh v Krušných horách na téma Krušné horory. Trošku morbidní téma, uvidíme, co na to děti.

Jedná se o ucelený okruh výletů po místech, s jejichž tajemstvím se hledači mohou seznámit vždy v krátkém filmu. Deset krátkých hraných filmů natočených na konkrétním místě v destinaci zavede turisty napříč celými Krušnými horami.

Komu nestačí místo najít, ale chtěl by na prázdninové dobrodružství v Krušných horách také další vzpomínku, může si v informačních centrech v Krušných horách vyzvednout svůj turistický pas. Do pasu pak sbírat razítka uschovaná ve všech boxech okruhu Krušné horory a na konci prázdnin pas poslat na adresu Destinační agentury Krušné hory. Pasy jsou slosovatelné a na vítěze čeká cena.

Výletování vás zavede do Lomu - Kravatovy jeskyně, do Jirkova na zámek Červený hrádek, na tajemný hrad Rýzmburk v Oseku, navštívíte Vodníkův zámek v Duchcově, v okolí lesné budete zachraňovat muže z Medvědí skály, Zničená Marcebila hledá východisko ze svého bezmezného smutku v okolí Jelení hory, vyrazíte na Moldavu za loupežníkem Hansem Nebelmörderem, na Měděnec za Měděnou paní, připomenete si leteckou bitvu nad Königsmühle v roce 1944 a jako bonus navštívíte Bájné sídlo Bart Wulfenberg při příležitosti konání svatby Marcebily.

Své letní putování za zajímavostmi Krušnohorských hororů musíte završit do 31. 10. 2016

Další obrázky

Pomsta | Destinační agentura Krušné horyLoupežník Štylplotr | Destinační agentura Krušné horyMěděná panna | Destinační agentura Krušné horyKrušné Horory - Königsmühle | Destinační agentura Krušné horyMedvědí skála | Destinační agentura Krušné horyVodníkův zámek | Destinační agentura Krušné hory

Přidej svůj komentář k článku

Označit si jako oblíbené

Přidat mezi oblíbené výletyPřihlaste se a označte si tento článek jako oblíbený, abyste ho později snáz našli.

Atributy výletu

Výlet je zajímavý pro děti. Výlet je zajímavý pro děti.
Uchvacující výhled do kraje. Uchvacující výhled do kraje.
Cestou je náročný výstup. Cestou je náročný výstup.

Nahlásit nepřesnost

Informace zde sepsané platí k datu vydání článku. Budu rád, když mě upozorníte na změnu nebo aktualizujete informace. Využijte k tomu tento kontaktní formulář. Děkuju, Honza#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #jecozazit #honemven #navylete #aznahoru #nahoryKontakt na autora webu

http://www.krusnohorci.cz
krusnohorcizavinacgmail.com


Tento web používá k personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku