Den Ohře, Kadaň, Chomutovsko
Krušné hory a Krušnohorci - tipy na výlet

Den Ohře

od: Sobota, 27. červenec 2019
do: Sobota, 27. červenec 2019
lokalita: Chomutovsko, Kadaň
naposledy upravil: Krušnohorci

Den Ohře

Můžete se těšit na program jak pro ty nejmenší, tak i pro dospěláky. Stěžejní letní akcí Dolního Poohří je slavnost Den Ohře, která se letos bude konat 27. července ve městě Kadani, konkrétně pak na Nábřeží Maxipsa Fíka. Tento den bude zaměřen na zážitky pro rodiče s dětmi. Hudební vystoupení, soutěže, atrakce, to vše bude připraveno pro Vaše nejmenší.
Celým dnem budou provázet víla Ohřinka, skřítek Ohřínek a víla Egerie. Děti si mohou nechat profesionálně namalovat obličej, vyzkoušet si zdarma atrakce jako například aquazorbing na řece, bumperfotbal, zasoutěžit a zazpívat si s hudebním divadlem, půjčit si šlapadlo či lodičku, nebo si obléknout středověké brnění. Děti mohou na akci přijít v kostýmu víly Ohřinky nebo skřítka Ohřinka a zúčastnit se soutěže o nejhezčí kostým. Připraveny pro ně budou nejrůznější ceny.
Ochuzeni nebudou ani rodiče, pro ně zde budou stánky s bohatým občerstvením klasického výběru. Vše doplní nabídka certifikovaných produktů značkou POOHŘÍ – regionální produkt®.
Celý program zakončí vystoupení krojovaných muzikantů dechové hudby.

Přidej komentář k akci Den Ohře

Akce ve tvém okolí

Tvoje akce u nás na webu

Na Krušnohorském webu mohou být zaneseny i akce, které se konají ve tvém okolí, případně je přímo pořádáš.

Navštiv stránku Přidej akci a vyplň informace o pořádané akci.

Kam o nadcházejícím víkendu

Podívejte se na kulturní a sportovní akce, které se konají o blížícím se víkendu.Kontakt na autora webu

krusnohorcizavinacgmail.com
http://www.krusnohorci.cz


Tento web používá k personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku