Krušné hory a Krušnohorci - tipy na výlet

Festival lidových a dechových hudeb

od: Neděle, 23. červen 2019
do: Neděle, 23. červen 2019
lokalita: Chomutovsko, Kadaň
ověření: akce bez záruky
naposledy upravil: Turistické informační centrum Kadaň

Vstupné: ZDARMA

Přijďte strávit příjemné nedělní odpoledne s dechovkou! K poslechu zahraje 23. června pět dechových kapel, které roztančí Mírové náměstí v rytmu polky, valčíku a dalších tradičních rytmů.

Vystoupí například lidová a dechová kapela Sedmikráska z jižních Čech, mladý dechový orchestr sdružující převážně profesionální hudebníky a dva zpěváky pod vedením kapelníka Pepy Boháče. Těšit se můžete také na desetičlennou českomoravskou dechovku temperamentního ražení Březovanku v čele s Jiřím Vojtěchem. Stejně jako minulý rok nebude chybět ani dechová hudba Žatečanka, která patří mezi nejžádanější dechovky v Čechách. Její vystoupení budou opět provázet také mažoretky ze ZŠ Draguš Postoloprty, které patří v této disciplíně mezi špičky - několikrát získaly titul mistryň republiky, ale bodují i na celoevropských soutěžích. Poté zahraje hornická dechová hudba chomutovských dolů a na závěr se můžete těšit na oblíbený kadaňský orchestr Milana Baranijaka.

na Mírovém náměstí od 13:00

Přidej komentář k akci Festival lidových a dechových hudeb

Akce ve tvém okolí

Tvoje akce u nás na webu

Na Krušnohorském webu mohou být zaneseny i akce, které se konají ve tvém okolí, případně je přímo pořádáš.

Navštiv stránku Přidej akci a vyplň informace o pořádané akci.Tags

#krusnehory #erzgebirge #oremountains #krusnohorci #kamnavylet #tipynavylet #navylet #vylet #kamsdetmi #vyletysdetmi #sdetmi #vikend #skocarkem #sepsem #zazitky #lesy #dolesa #priroda #doprirody #ven #honemven #navylete #aznahoru #peknaprochazka #prochazka #LetsGuideKontakt na autora webu

krusnohorcizavinacgmail.com
http://www.krusnohorci.cz


deutsch  facebook logo   instagram logo   youtube logo
Krušnohorci - server o Krušných horách, cestování, turistice, tipech na ubytování a kulturních akcích.


Tento web používá k personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.
V pořádku